Про нас

Корпоративний консультант

Експертна оцінка

Аудит

Депозитарна діяльність

Операції на фондовому ринку

Маркетингові дослідження, аналіз ринків

Персональні фінанси Керівника       

Стоп наркотик!

Захистимо природу!

Гуманитарний проект "Наше общее культурное наследие"

Захистимо природу!

Ініціативна група "Врятуємо Черепанову гору!"

    До Вас звертаються кияни, більшість з нас – ветерани війни та праці, які в 2004 році об’єдналися в Ініціативну групу «Врятуємо Черепанову гору!» (близько 300 підписів підтримки додаються).  

     Черепанова гора – унікальне місце в самому серці Києва, поряд з Республіканським стадіоном, або - як тепер кажуть – Національним спорткомплексом «Олімпійський». В будь який час ми готові провести Вас по затишних дубових та каштанових алеях, продемонструвати чудові краєвиди. В центрі нашого міста залишилось лише дві таких зелених зони, як Черепанова гора – Парк ім. Тараса.Шевченка та Ботанічний сад ім. Академіка Фоміна, які на відміну від Черепанової гори, захищені відповідними рішеннями від забудови.

Ініціативній групі ветеранів, наукової та творчої інтелігенції, студентів за участю фахівців Компанії "Прибуток" вдалося відстояти майданчик в зеленій зоні над Національним спортивним комплексом "Олімпійський". Ця маленька перемога, досягнута завдяки підтримці міністра України в справах молоді та спорту Павленка Юрія Олексійовича, надихає нас ще активніше боротися за збереження зелених легенів рідного Києва.

    Три останні роки Черепанова гора під загрозою знищення. З різних боків, через хабарі та зухвале попрання законів пруть сюди інвестори, щоб замість зелених легенів міста, одного з красивіших парків Києва – звести гаражі та іншу комерційну нерухомість.

    Інформуємо Вас про те, що впродовж 2004-2007 років ми тричі звертались до влади – до Президента, до прем’єр-міністра, мера та інших владних структур – з проханням захистити Черепанову гору. Всі вони взагалі нас підтримають. А забудова іде!
    В 2005р. Ю. Павленко, колишній міністр у справах сім’ї, молоді та спорту спільно з нашими ветеранами провів прес-конференцію для ЗМІ (7 теле- та радіоканалів, 8 газет), де пообіцяв «рішуче запобігти незаконному захвату майданчиків та збереженню зелених насаджень». А забудова іде!
    За наказом ветеранів Київський еколого-культурний центр розробив Обгрунтування необхідності створення пам’ятки природи місцевого значення «Черепанова гора», як єдину можливість припинити вандалізм. Така позиція повністю відповідає Указу Президента «Про заходи щодо впорядкування забудови території та збереження історико-культурних територій і об’єктів в місті Києві» від 15.03.2007р. №208. і цілком підтримана НСК «Олімпійський» (лист № 04-45 від 07.02.07), КМДА та Печерською райадміністрацією (листи № 012-343 від 27.09.06 та № КО-3532-1 від 09.11.06), депутатами різних рівней, які вийшли з пропозицією про здійснення спільного нагляду за дитячо-спортивними майданчиками з боку ініціативних груп, ветеранських, молодіжних організацій та міських (районних) держадміністрацій.
    Але цього року знову загроза знищення «Черепанової гори» встала, як фашист, коло нашого дому.

 

Статті та публікації:

 

1. Оповідання "Голодомор" автор Черепанов С.Ю.

2. "Врятуймо Черепанову гору" Київська муніципальна газета "Хрещатик" № 130  від 07.09.06р.

3. "Я не быдло, и поэтому стоял на Майдане" "Правда Украины" № 36 от 7-13.09.06г.

4. "Большие деньги могут все? Или еще раз о Черепановой горе" "Правда Украины" № 23 от 7-13.06.07г.

5. "Мысли делают нашу жизнь" "Правда Украины" № 29 от 19.07.07г.

6. "Сохраним Киев красивым" "Правда Украины" от 30.08.07г.

7. "О рейдерстве, Черепановой горе и пяти заповедях" "Правда Украины" от 18.10.07г.

8. "Черепановой горы скоро не будет" "Газета по Киевски" от 21.02.08г.

9. "Какое Евро-2012 нужно, а какое – нет" "Голос Украины" № 35 от 22.02.08г.