Про нас

Корпоративний консультант

Експертна оцінка

Аудит

Депозитарна діяльність

Операції на фондовому ринку

Маркетингові дослідження, аналіз ринків

Персональні фінанси Керівника       

Стоп наркотик!

Захистимо природу!

Гуманитарний проект "Наше общее культурное наследие"

Аналіз ринку нерухомості

 

Розробка прогнозів вартості об'єктів нерухомості та

орендної плати

 

  За останні два роки на ринку нерухомості посилилася конкуренція, що примушує гравців ринку бути більш інформованими. Перш ніж приступати до реалізації проекту, тепер необхідно надавати більше уваги ретельному дослідженню ринку, конкурентного середовища і особливостей споживчого попиту для того, щоб чітко розуміти, хто буде покупцем або орендарем. Дослідження ринку значно зменшують невизначеність при ухваленні важливих бізнес-рішень, що дозволяє ефективно розподіляти економічний потенціал для досягнення нових висот в бізнесі.

     Проте на сьогоднішній день, не всі компанії можуть дозволити собі самостійне проведення маркетингових досліджень. Для цього необхідно мати штат фахівців високого рівня, що веде до високих фінансових витрат. Саме у зв'язку з виникаючою дилемою, мати все або не мати надалі нічого, у всьому світі прийнято замовляти маркетингові дослідження у професіоналів.         

    Наша компанія спеціалізується на маркетингових дослідженнях всіх сегментів ринку нерухомості – житлова, офісна, торгова, розважальна, готельна і складська нерухомість, а також ринок земельних ділянок.

    Якщо Ви – девелопер, інвестор або забудовник і Вас відвідують сумніви в правильності підбору параметрів Ваших майбутніх об'єктів нерухомості, позиціонування, Ви не упевнені в прогнозі цін на даний вид нерухомості або в розрахунку інвестиційної привабливості проекту – скористайтеся послугами нашої компанії.   

    Що ми можемо Вам запропонувати в області маркетингу нерухомості?
 

  • Повний аналіз конкурентів і конкурентних об'єктів, анонсованих планів розвитку;

  • Вивчення місткості ринку;

  • Аналіз ретроспективної динаміки цін і формування прогнозів;

  • Аналіз інвестицій в нерухомість.   

Впродовж останніх 12 років наша компанія співпрацює з Управлінням інформації Торгово-промислової палати України та набула досвіду в проведенні маркетингових досліджень будь-якої складності.