Про нас

Корпоративний консультант

Експертна оцінка

Аудит

Депозитарна діяльність

Операції на фондовому ринку

Маркетингові дослідження, аналіз ринків

Персональні фінанси Керівника       

Стоп наркотик!

Захистимо природу!

Гуманитарний проект "Наше общее культурное наследие"

 

Персональні фінанси Керівника

Вельмишановний пане Керівник!

 

    Звертаюсь особисто до Вас, оскільки є питання, які не варто доручати підлеглим. І насамперед – питання власності і влади.

    З 1992 року наша компанія допомагає директорам підприємств стати реальними власниками, для чого розроблено відповідні приватизаційні та інвестиційні технології, зокрема купівля акцій у робітників, додаткові емісії, реструктуризація та створення дочірніх підприємств, залучення інвесторів тощо. Із задоволенням можу відзначити, що керівники тих акціонерних товариств, які впровадили наші рекомендації щодо поглиблення приватизації та сформували майновий контроль, відчули переваги статусу власника, господаря на своєму підприємстві.

     Але треба йти далі.

    Як відомо, зберегти гроші не менш, а подекуди більш серйозна проблема, ніж заробити. Актуальними безпосередньо для “перших осіб” стають питання:

  •  яким чином та за рахунок яких коштів довести пакет акцій до контрольного з оглядом на законодавчі новації,

  •  як розподілити гроші та майно таким чином, щоб здобути доходи від їх використання та мінімізувати ризик втрати активів,

  •  як подолати “соціальну заздрість” підлеглих та держави,

  •  з якими фінансовими установами варто мати справу та на яких умовах,

  •  як спланувати фінанси своєї родини на найближчі 3-5-10 років та інше.

    В Сполучених Штатах, наприклад, рекомендації з вищезазначених питань на конфіденційній, але звісно на суто легітимній основі надають фахівці-консультанти “Personаl Finance” , які обслуговують замовників впродовж багатьох років.

    Ми сподіваємось на Вашу довіру, яку здобули в нелегкій співпраці по формуванню ринкової економіки в Україні, та пропонуємо Вашій увазі послуги Персонального Менеджера компанії “Прибуток”, які можемо надавати безпосередньо для Вас.

 

З повагою,

Директор, доц., к.е.н. - Черепанов Сергій Юрійович

 

 [ VIP-пакет]