Про нас

Корпоративний консультант

Експертна оцінка

Аудит

Депозитарна діяльність

Операції на фондовому ринку

Маркетингові дослідження, аналіз ринків

Персональні фінанси Керівника       

Стоп наркотик!

Захистимо природу!

Гуманитарний проект "Наше общее культурное наследие"

Стоп наркотик!

Благодійний фонд "Громадський Антинаркотичний Музей"

   

Сьогодні в Україні кожен другий старший підліток вже встиг спробувати наркотичні речовини. За останні роки кількість тільки офіційно зареєстрованих наркоманів збільшилось в 4-5 разів, а загальна кількість швидко наближається до 2 млн. Наркоманія різко молодшає: ніколи ще така кількість дітей не грала в небезпечну гру з наркотиками.

Безумовно, жодна країна не може похвалитися відсутністю проблем, пов’язаних з немедичним використанням наркотиків, але особливістю України стало те, що відсутня чітка організована соціальна протидія цьому злу і ситуація перетворюється в проблему національного масштабу, національної безпеки, в проблему  виживання нації.

Силові методи боротьби з наркоманією дуже затратні і малоефективні. Літературні джерела свідчать: з загального об’єму нелегального обороту наркотичних речовин силовим структурам різних країн світу вдається вилучити не більше 10%.

Подібна ситуація і в лікувально-реабілітаційному секторі антинаркотичної діяльності. Затрати в порівнянні з силовими методами суттєво нижче, але нижче і ефективність – до 3%.

Ні в якому разі не зменшуючи значення і важливості роботи силових структур і лікувально-реабілітаційних установ, треба зазначити, що тільки правильно організована широкомасштабна, просвітницька, профілактична робота може і повинна стати тією перепоною, яка здатна затримати, а з часом і взагалі зупинити стрімке зростання наркоманії в країні. Тому що будь­яку проблему легше попередити, ніж боротися з нею або пробувати пом’якшити її негативні наслідки.

Керуючись викладеним, група вчених, економістів, психологів, медиків, істориків і просто людей, які небайдужі до цієї проблеми, виступила з ініціативою створення Громадського Антинаркотичного Музею, головною метою якого являється проведення профілактичної роботи, в першу чергу серед дітей і юнацтва, яка виховає в них почуття стійкої відрази до наркотиків і сформує адекватну установку на уникнення первинного застосування.

Концепція Музею обговорювалась на двох науково-практичних конференціях і за „круглим столом” за участі різних спеціалістів, релігійних конфесій, народних депутатів і ЗМІ.

Ця ініціатива знайшла широку підтримку серед спеціалістів (соціологів, психологів, істориків, музейних робітників), народних депутатів, бізнесменів (Ф.І. Жебровська, С.Ю. Черепанов, С.І. Петрук), засобів масової інформації (журнал „Радуга”, газета „Сегодня”, „Зеркало недели”, „Факти”, телеканали Перший національний, ТРК-Київ, ТЕТ, 1+1).

За допомогою наших спонсорів, ми створили рухливу, мобільну експозицію, яка яскраво і переконливо демонструє негативні наслідки паління, вживання алкоголю і наркотиків. Ця експозиція використовується нами під час проведення профілактичних бесід з учнями і студентами різних учбових закладів Києва і інших міст України.

За час існування нашої експозиції (з жовтня 2003р.) проведені сотні таких бесід в школах, технікумах, гімназіях, інститутах і університетах Києва, Львова, Одеси, Сімферополя, Ялти, Київської і Одеської областей; десятки виступів на різних конференціях, форумах, виставках, а також в печаті і на телебаченні.

Наш досвід показує, що такий профілактичний вплив на зростаюче покоління з роз’ясненням витоків і історії наркоманії, медичних аспектів дії наркотичних речовин на організм людини, і особливо на мозок, який розгортається на фоні експозиції, дуже ефективний і не залишає байдужим нікого із присутніх.

     Компанія "Прибуток" є одним із ініціаторів та засновників Благодійного фонду "Громадський Антинаркотичний Музей".  

    Антинаркотичний Музей - це перший реальний крок на шляху реалізації Програми Громадського Форуму "Стоп наркотикам - за здоровий спосіб життя", яка передбачає консолідацію громадського руху в Україні у справі боротьби з наркоманією профілактичними, превентивними засобами. Саме цей Музей стане організаційним, інформаційним, методичним центром у цій сфері, навколо якого будуть об'єднуватися громадські ініціативи, спрямовані на підтримку політики держави у боротьбі з наркотиками.

    Спираючись на вищевикладене, ми хочемо запропонувати проведення бесід з антинаркотичної профілактики в навчальних закладах Вашого району. Першу бесіду завдяки нашим спонсорам ми проводимо безкоштовно. Цільовою аудиторією може бути як учні одного з випускних класів, так і вчителі предмету „Основи безпеки життєдіяльності”. Також хороший результат дають такі бесіди і для батьків.  В подальшому оплата однієї бесіди з урахуванням всіх витрат на проведення і доставку експозиції становить 100 грн.

    Якщо Вам не байдужа доля дітей України, якщо Ви зацікавилися цим проектом і готові надати фінансову допомогу на реалізацію довгострокового або короткострокового проекту, Ви можете звернутись до президента Благодійного Фонду "Громадський Антинаркотичний Музей" Анатолія Павловича Бялого особисто (8-044-2019876) або до іншої контактної особи за більш детальною інформацією (концепція експозиції, бюджет, умови співробітництва та будь-яка інша інформація).

     Ми запрошуємо Вас до співпраці та об'єднання наших зусиль у боротьбі з цим злом, що все більше охоплює людство всієї планети. Ваша участь у цій шляхетній справі стане серйозною підтримкою у подоланні наркотичного лиха в Україні!

 

З найкращими побажаннями та надією на плідну співпрацю.

 

 

Президент Фонду - Бялий Анатолій Павлович